دزدی که همسرم بود, ماجرای باورنکردنی هریتا
۲۹ آبان ۱۳۹۵
دختران خوب، پسران بد؟
۱۵ آذر ۱۳۹۵

قربانی به یاد همه می ماند

از دست نوشته ها | لیسا
==================
فاطمه هشت سال دارد. نطفه اش هشت سال پیش بسته شد٬ زمانیکه به مادرش تجاوز شد. در دادگاه مادرش را مجبور کردند با متجاوز ازدواج کند.
فاطمه امروز یک مادر و یک «خاله» دارد.مادرش و همسر جدید پدرش. مادرش به حکم ازدواج اجباری و مهریه نامعلومی که به او گفته اند نصف بدن شوهر است ، نمیتواند حرفی از جدایی بزند. پدرش اعتیاد دارد و از لحاظ مالی هم قادر به نگه داری از فاطمه نیست، و مادرش هم، فاطمه را که حاصل تجاوز است، نمیخواهد.فاطمه عاشق خاله جدیدش است، خاله ای که بیشتر از مادری که نمیخواهدش دوستش دارد.

مادر فاطمه تا آخر عمر قربانی تجاوز شناخته میشود.همه بیاد دارند که شبانه با پسری ناشناس بیرون از شهر دستگیر شده است. همه به یاد دارند که به اجبار با آن پسر ازدواج کرد.اما کسی خبردار نشد که مادرش فرزندی را بدنیا آورد که حاصل تجاوز بود.مادر فاطمه تا آخر عمر در شهرش گناهکار است حتی اگر بتواند جدا شود و زندگی جدیدی را شروع کند، مردم این شهر کوچک (در هرمزگان) او را نخواهند پذیرفت. همه متجاوز گر را فراموش میکنند ولی قربانی همیشه مقصر و در خاطر همه باقی میماند.

Hamsari
Hamsari
همسری وب‌سایتی است که گروهی از فعالان مسائل زنان، وکلا و حقوقدانان به منظور آگاهی رسانی در خصوص "شروط ضمن عقد" راه اندازی کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید